USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1Niğde-Pozantı Otoyolunun Eminlik Kavşağı-Niğde Adana İl Sınırı arasında bulunan Gedelözü Viyadüğünde yol bakım çalışması nedeniyle ulaşım sol platformdan iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
2Anadolu Otoyolunun Bolu Batı Kavşağı (K22) -D100 Ayrımı-Bolu Batı kavşağı bağlantı yolunun 0-1.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle bağlantı yolu trafiğe kapatılmış olup, ulaşım Bolu-Doğu ve Abant kavşakları üzerinden sağlanmaktadır.
3Kınalı-Tekirdağ-Çanakkale-Savaştepe Otoyolu Projesi Malkara-Çanakkale (1915 Çanakkale Köprüsü dahil) Kesimi Otoyolunun Gelibolu-Lapseki istikameti 0-1.km.leri arasında köprü yapım çalışmaları nedeniyle 00:00-06:00 saatleri arasında ulaşım her iki yönde tek şeritten sağlanacaktır.
4İstanbul-Ankara ve Ankara-İstanbul yolunun Bekirpaşa Otoyol Kavşağı-D100 Bağlantı Yolu Bölünmüş Yol Yapım işinde TEM Otoyolunda 135-136.km.leri arasında yol bakım onarım çalışmaları nedeniyle sol şeritler kapatılacaktır sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.
5Emirdağ-Bolvadin-Çay yolunun 23-24. km.leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
6Sivas-Zara yolunun 24-31.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
7Kırşehir-Aksaray yolunun 6-8.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
8Cide-Ağlı-Kastamonu yolunun 68. km.sinde meydana gelen sel hasarı nedeniyle yol trafiğe kapanmıştır. Ulaşım küçük araçlar için Cide-Ağlı yolu 65. km.den Derelitekke Köyü-Alacık Köyü yolu- Azdavay-Ağlı yolu 13. Km. Üzerinden servis yolundan sağlanmaktadır.
9Samsun-Ankara yolunun 0-1.km.leri arasındaki Derecik Kavşağında Akıllı Şehir Trafik Güvenliği Projesi kapsamında kavşak düzenleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
10Artvin-Erzurum yolunun 0-30.km.leri arasındaki muhtelif kesimlerde yapılacak olan yol şevi temizlik ve çelik ağ uygulama çalışması nedeniyle 27.06.2022 günü, saat 08:00 den itibaren çalışmanın devamı müddetince ulaşım tek şeritten kontrollü olarak, kısa sürelerle trafiğe kapatılmak suretiyle sağlanacaktır.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
Marmaris'te bugün yerel seçim olsa hangi partinin Belediye Başkan adayına oy verirsiniz ?
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu